گریم و ميکاب

نگاهی به دختران امروزی بیندازید؛ ”کامرون دیاز، کیت‌ماس، درو باریمور“ هری جاش آرایشگر ستارگان مشهور هالیوود می‌گوید: ”این ستارگان همیشه موهایشان را آزاد، مواج و بی‌نظم درست می‌کنند و حتی اگر به یک مراسم بروند هرگز به سراغ اسپری‌های مو (تافت) نمی‌روند“

ادامه مطلب: گریم و ميکاب

کوپ

 

مدل های مختلف مو بر اساس زاویه های متفاوتی که مو بر اساس آن کوتاه می شود بوجود می آید. در بعضی از مدلها کوتاهی فقط از یک زاویه استفاده می شود مثل مدل مصری ساده که همه موهابا زاویه ی صفر و مدل تیفوسی که باز تمامی موها با زاویه نود درجه کوتاه می شود . در بعضی از مدلها ، مو ی سر با استفاده از چند زاویه ی متفاوت کوتاه می شود . بنابراین با کوتاه کردن قسمت های مختلف سر با زوایای متفاوت مدل های متفاوت ایجاد می شود . ثابت و درست نگه داشتن مو در این زاویه ها اساس و پایه ی کوتاه کردن مو را تشکیل می دهد. بدون شناخت این زاویه ها و درست نگه داشتن مو در حالت موردنظر هرگز به یک کوتاهی دلخواه و شیک نمی رسیم .

ادامه مطلب: کوپ

پيرايشگر ابرو

پيرايشگر ابرو

کلاه گیس بافت

 

برای هر مدل کلاه گیس مردانه و زنانه به هر اندازه بلندی باشد قابليت اجرايي دارد

کلاه گیس یا پستیش تنها برای کسانی که تمام مو یا بیشتر موی سر آنها دچار ریزش مو شده است و کاشت مو و ترمیم مو برای آنها قابل انجام نیست لازم و مفید است

پاکسازی و مراقبت پوست

اصول مراقبت و جوان سازی پوست

پاکسازی صبح و شب : تمام متخصصان محصولات زیبایی و سلامت پوست میگویند که پاکسازی روزانه پوست ( هر صبح و هر شب ) برای محافظت از پوست و بیشترین تاثیرات محصولات بهداشتی کاری ضروری است.

پاکسازی پوست پس از بیدار شدن از خواب پوست را نیز بیدار میکند ، سلول های مرده ای را که طی شب جمع شده از بین می‌برد و پوست را برای دریافت مواد فعال و محصولات دیگر آماده می‌کند.

شب ها این کار تنها راه حل برای از بین بردن تمام آثار مواد آرایشی و دیگر آلودگی ها مانند عرق و آلودگی هواست که طی روز روی پوست جا خوش کرده اند ، بنابراین پاکسازی فقط مختص زنانی نیست که آرایش می‌کنند و کاری همگانی میباشد.

پاک کردن آرایش : گذاشتن زمان برای پاک کردن آرایش بعد از یک مهمانی شبانه چندان راحت نیست اما باید بدانید که در دراز مدت پاک نکردن آرایش باعث ازدیاد سبوم می‌شود ، ازدیاد سبوم موجب افزایش سرعت ایجاد چروک شده و روز به روز رنگ پوست تیره تر میشود و به طور خلاصه پوست دچار خفگی می‌شود.

مالیدن یک کرم مرطوب کننده یا ضد چروک روی پوستی که پاک سازی نشده یا آرایش آن تمیز نشده است بی فایده خواهد بود ، بهترین روش برای پاکسازی پوست شستشو با صابون های ملایم است ( پس از شستشو با صابون میتوانید با کمی کرم مرطوب کننده سبک مخصوص شب پوست تان را مرطوب کنید ).